Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 12:09:33

Volkswagen представив четверте покоління фургона Caddy

Компанія Volkswagen представила нове покоління фургона Caddy. Новинка стала ще «серйозніше», в цілому повторюючи фірмовий стиль останнього Golf і отримала в своє розпорядження сім силових агрегатів. Німецькі продажі машини стартують вже в червні за ціною від 14 785 євро.

При першому погляді на новий Caddy, в очі кидається інша решітку радіатора, яка в якійсь мірі нагадує аналогічний елемент екстер'єру Touareg. Крім цього дизайнери подарували практичному «Фольксвагену» нові бампера, кришку багажного відсіку і змінену оптику, а інженери стверджують, що модель складається з нових деталей майже на 90 відсотків. В той же час структура кузова і підвіски практично не змінювалася.

Моторна гамма фургона представлена чотирма дизельними і трьома бензиновими силовими агрегатами. Двигуни на «важкому паливі» представлені 2.0-літровими «турбочетверками», потужністю від 75 до 150 л. с. Бензинові - трициліндровим 1.0-літровим мотором з віддачею 102 л. с., а також рядними «четвірками» з сімейства TSI з об'ємом 1.2 і 1.4 літра (84 125 л. с. відповідно).

Новинка також отримала значний список електронних помічників, у тому числі адаптивний круїз-контроль, який працює на швидкості 0 до 160 км/год (в машинах з «роботом» DSG) або в межах 30 - 160 км/год (на авто з «механікою»). Крім цього, в список доступних опцій увійшли система стеження за станом водія, датчик світла і система запобігання фронтального зіткнення, здатна гальмувати машину на швидкості до 30 км/ч.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях