Войти / Регистрация
Добавить объявление

Під капотом

Як без коліс автомобіль не поїде, так і без двигуна він не рушить з місця, якщо звичайно не впрягати спереду кінь або не спонукати його ззаду. Іншими словами, серцем кожного автомобіля можна сміливо назвати те, що знаходиться під його капотом - двигун внутрішнього згоряння. Так, останнім часом з'являються зовсім інші типи моторів, наприклад, електричні, але суті справи це ніяк не міняє. Мотор і раніше залишається рушійною силою кожної машини і залишиться таким, поки людство не почне щось пересувати силою думки і попросту переміщуватися.

Розташування та складові

В силу того, що люди ще не навчилися переміщатися в просторі одним зусиллям волі, все людство продовжує активно використовувати паливні мотори, пристрій яких в загальних рисах ідентично і розташовується теж приблизно однаково - у більшості машин в передній частині, а у деяких ззаду, або знизу.

Складний і заплутаний агрегат автомобільного двигуна можна поділити на кілька основних складових:

  • блок циліндрів поршневої системи внутрішнього згоряння;
  • акумуляторна батарея, що задає весь електричний цикл автомобіля;
  • радіаторна система охолодження, щоб двигун не перегрівався в результаті згоряння палива;
  • генератор електроенергії під час роботи двигуна;
  • система подачі палива у двигун, бо частково вона і є складова мотора.

Інші деталі

Крім складного агрегату, компактно встановленого під капотом автомобіля, там же по сусідству знаходяться декілька дрібних і не дуже предметів різного призначення. До них, наприклад, бачки для рідин. Один для масла, інший для охолоджуючої рідини або води, третій для рідини омивання скла і фар машини. Все це так чи інакше з'єднується з двигуном і / або акумулятором масою шлангів, трубок, проводів і кріпильних елементів.

Таким же чином під капотом розміщений і монтажний блок, в якому знаходяться кілька запобіжників і реле для захисту і управління всіма електричними системами транспортного засобу. Знаючи пристрій двигуна, можна так чи інакше уникати ймовірних поломок або, при гострій необхідності, самостійно його ремонтувати.

2015-06-01 16:52:57
Як самому вибрати акумулятор для автомобіля? Одружитися на жінці, яка має безліч переваг - мрія кожного чоловіка. Наявність в автомобілі надійної зарядки - нагальна потреба будь-якого водія. Багатьох недоліків, властивих колишнім конструкціям, позбавлені сучасні гелеві моделі. Однак вартість виробів шокує. Вибір АКБ за ціновим параметром вельми ризикований. Про те, який акумулятор краще купити...

2015-06-01 18:20:18
Як правильно заряджати автомобільний акумулятор? Штатний режим роботи акумулятора розрахований на чергування циклів розрядок і зарядок. Джерелом живлення служить генератор. Схема з'єднання розрахована таким чином, що в процесі руху досягти граничних параметрів ємності не вдається. Для цієї мети використовуються спеціальні зарядні пристрої (ЗУ). Їх вибір багато в чому визначається...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях