Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 12:20:02

Україну покине китайський автомобільний бренд

Криза на вітчизняному авторинку почав проявлятися не тільки закриттям невеликих автосалонів, але і скороченням кількості представлених брендів. Незабаром діяльність на території країни зверне компанія Lifan.

В Україні бренд Lifan в різний час був представлений шістьма моделями. Самими примітними представниками марки є кросовер X60 і хетчбек 320, останній особливо виділяється своєю схожістю з автомобілями марки MINI. Однак незважаючи на відносно невисоку вартість, торік «Ліфанов» не вдалося увійти навіть до тридцятки найбільш продаваних автобрендів в Україні. Про відхід компанії з України повідомив Автоконсалтинг.

У той же час інші автомобільні бренди з Піднебесної не збираються залишати країну. І це незважаючи на те, що минулого року в Україні зупинилися всі виробничі лінії, які займалися складанням Geely, Chery, JAC і Great Wall. Зараз всі перераховані автомобілі імпортуються до нас в зібраному вигляді.

Бренду Geely вдалося вийти на друге місце в загальному рейтингу продажів 2014 року. За даними Укравтопрому за рік було продано 9356 машин цієї марки. Компанії Chery торік вдалося продати 1120 машин проти 2006 авто роком раніше (26 місце), а Great Wall - 744 авто (30-е місце), що майже в 2 рази менше показника 2013 року.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях