Войти / Регистрация
Добавить объявление

Шини та диски

Звичайно, спосіб пересування себе коханого або будь-яких предметів по планеті Земля ще в стародавні часи почав цікавити людство. У ході болісних пошуків було винайдено знамените колесо. Зараз ми навіть не звертаємо уваги на цей винахід, а тим часом саме колесо стало одним з найважливіших елементів будь-якого автомобіля. Тільки тепер це не просто кругла дерев'яна деталь, а досить непростий комплекс, що включає в себе шини та диски різних форм, конфігурацій і, не повірите, призначень.

Здавалося б, ну навіщо заново винаходити вже винайдене - але ні, типи і способи застосування у коліс можуть бути різними, як день і ніч, а точніше, як зима і літо. Будь-який автомобіліст прекрасно знає, що влітку можна і потрібно їздити на одному типі гуми, а взимку неодмінно міняти на інший. В принципі, від дисків теж чимало залежить. У кожного виду існують свої особливості, переваги і недоліки, і придатні різні диски для різних варіантів їзди.

Шини і їх призначення

Як сказано вище, авто гума буває декількох видів. Якщо конкретно, то всього трьох:

  1. літні шини;
  2. зимові шини;
  3. всесезонні шини.

Подальші їх відмінності настільки різноманітні, що будь-який новачок-автолюбитель запросто зламає голову, вибираючи потрібні, якщо йому все чітко не розповісти і не пояснити. По-перше, є два основних способи виготовлення: кордовий і радіальний. По-друге, на кожен вид шин для їх ефективного застосування наноситься особливий малюнок протектора. По-третє, зимова та літня гума значно відрізняється за своїм хімічним складом і консистенції. Всі автомобільні шини призначені для щільного і точного зчеплення з дорожнім покриттям.

Диски і їх призначення

Для автотранспорту люди придумали диски. Це така ж важлива частина сучасного колеса, як і гума, яка на них одягається. Існує два види автомобільних дисків, що розрізняються за способом виготовлення, подальшого застосування, за якістю і, звичайно ж, за ціною:

  1. Найбільш поширеними вважаються звичайні сталеві, встановлювані на більшість автомобілів прямо на заводі-виробнику.
  2. Більш точними у виробництві і різноманітними за зовнішнім виглядом є легкосплавні: литі або ковані.

У всіх автомобільних дисків є свої конструктивні особливості і кожні володіють цілим набором різних переваг і недоліків, через що їх використання завжди строго індивідуально.

2015-06-01 16:49:00
Вибираємо літні шини З приходом весни всіх автовласників чекає процедура зміни зимової гуми на літню. Дорожні умови в теплу і холодну пору року кардинально різняться, тому їзда влітку на зимовій гумі не тільки марнотратна і нерозумна, але й небезпечна. І незважаючи на те, що в теплий сезон дорожні умови набагато сприятливіші і комфортніші для їзди на автомобілі, важливо знати, як вибрати літні...

2015-06-01 17:20:01
Що мається на увазі під визначенням разболтовка колісних дисків Прагнучи виділитися оригінальним зовнішнім виглядом машини, багато автолюбителів набувають найрізноманітніші комплектуючі, у тому числі колісні диски. Проте бажання слідувати модним віянням нерідко веде до трагічних наслідків. Перед покупкою ходових частин потрібно вивчити основні характеристики , за якими слід вибирати...

2015-06-01 18:17:40
Коли переходити на зимову гуму З приходом холодів настає пора зміни покришок. І перед багатьма автовласниками постає питання: коли міняти гуму на зимову? Адже погодні умови в наших широтах можуть бути непередбачуваними: снігопади і невеликі заморозки можуть змінитися різким потеплінням і навпаки. І навіть якщо вдень повітря прогрівається до 10 градусів, у ранкові години багато неприємностей...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях