Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 11:36:39

Шторм приховав машини канадців під двометровим шаром снігу.

Зима в районі канадського міста Китімат побила сніговий рекорд, що протримався з 1961 року. Протягом 24 годин тут випало майже 1.2 метра снігу, а автомобілі місцевих жителів зникли під гігантськими заметами, що досягають двох метрів. Небувалі опади викликані штормом «Ананасовий експрес».

П'ятого лютого в канадській провінції Британська Колумбія випала рекордна кількість снігу з шістдесятих років минулого століття. Місто Китімат змінився до невпізнання, а місцеві жителі були змушені шукати припарковані біля будинків машини під високими кучугурами.

За інформацією місцевої влади, настільки сильні снігопади в цій частині Канади не спостерігалося з 1961 року, коли за добу випало близько одного метра снігу. Однак цього разу природа побила своє попереднє «досягнення» і висипала протягом 24 годин близько 1.2 метрів опадів, після чого мер міста звернувся до жителів населеного пункту із закликом не виходити з будинків і економити воду до закінчення буйства стихії.

Метеорологи зазначили, що небувалі хуртовини приніс шторм «Ананасовий експрес». Він може пересувати по земній кулі величезна кількість вологи. Один подібний потік може переносити кількість води, що дорівнює обсягу кількох річок Міссісіпі. Потім ця вода випадає у вигляді дощів і снігопадів, що і відбулося в Британській Колумбії.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях