Войти / Регистрация
Добавить объявление

Салон

Якщо ви згодні з тим, що в людині зовнішня і внутрішня краса повинна бути добре збалансована, то напевно не відмовитеся від думки, що і ваш автомобіль має право застосувати до себе подібне твердження. Практично кожен адекватний водій намагається всіляко звертати увагу не тільки на зовнішність своєї машини, але й на салон автомобіля, легко вказує на багато звички і характер свого господаря. Так, саме! Адже тільки по салону машини відразу видно, наскільки власник охайний, акуратний і уважний.

Не потрібно бути семи п'ядей у ​​чолі, щоб здогадатися, чому покриття даху салону потьмяніло і набуло жовто-коричневий відтінок, а на сидіннях з'явилися пропалені точки. Однак далеко не всі розумники знають, як толково і без наслідків постаратися повернути колишній колір і свіжість на своє законне місце. Це непросто, якщо не мати певних навичок, досвіду, а головне, прагнення до цього. Поставивши собі за мету освіжити салон свого автомобіля, надати йому індивідуальний і / або охайний вигляд, можна потім тільки радіти самому і захоплювати пасажирів своєї машини.

Нюанси оздоблення

Салон автомобіля, при всій своїй простоті, складається з абсолютно різних матеріалів, серед яких пластик різної якості, особливі види шкіри або тканини, що вживаються для оббивки сидінь і / або дверей, і навіть декоративні металеві або дерев'яні вставки. Для кожного елемента призначені окремі види хімії і способи її застосування. Кожен елемент можна привести в порядок або замінити на новий, якщо вміти це робити. За роки життя практично будь-який водій накопичує унікальний досвід з цих питань, а потім, за бажанням, ділиться ним з іншими автомобілістами.

І правда, звідки новачкові автосвіту знати, як і чим перетягнути салон, що можна зробити з панеллю приладів, кермом, важелями перемикання чого-небудь, не маючи найменшого уявлення про те, як це все влаштовано ?! На сайті ви знайдете безліч різних корисних порад і рекомендацій щодо грамотного догляду за салоном автомобіля, ремонту та реставрації тих чи інших деталей, а також інформацію по профілактичній роботі з внутрішнім оздобленням.

2015-06-01 15:36:30
Як зробити перетяжку керма шкірою? Проведення часу за кермом завжди стає набагато приємніше, якщо руки торкаються натуральної шкіряної обтяжки. Але далеко не всі готові щедро платити за дорогу опцію або послуги ательє. Автовласники часто роблять все самостійно, адже перетяжка керма шкірою своїми руками - цілком здійсненне завдання навіть у домашніх умовах. Далі ми розглянемо поетапно процес...

2015-06-01 18:02:31
Як зробити підігрів керма своїми руками? Обігрів рульового колеса - одна з найцікавіших "новинок" автомобільного світу. Іноді можна зустріти обігрів керма в найдешевших марках і моделях, а часом ексклюзивні автомобілі не містять таку опцію навіть в додатковому устаткуванні. Звичайно, вмілі люди роблять підігрів керма своїми руками, але в багатій комплектації дорогої машини він,...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях