Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-01 15:49:35

Гумова автомобільна фарба

Серед усіх видів фарбування автомобіля останнім часом увагу автолюбителів завойовує фарбування авто гумовою фарбою. Ця новинка, відносно недавно з'явилася на ринку фарб і покриттів для авто, вже знайшла своїх шанувальників. Гумова фарба для автомобіля - це універсальне сучасне покриття з широкою областю застосування, яке успішно використовується в автотюнінгу, промисловості і домашніх майстернях. Універсальність даного покриття дозволяє використовувати його на самих різних поверхнях: від металу до скла і дерева.

Властивості фарби на гумовій основі

При нанесенні гумова фарба створює рівномірне матове покриття, анітрохи не поступається вініловій плівці (а за деякими параметрами навіть перевершує її). Гумове покриття товще плівки в кілька разів, при цьому воно не втрачає свою гнучкість і еластичність навіть в екстремальних погодних умовах, не вигорає на сонці, не тріскається і не морщиться. Високі протекційні властивості гарантують надійний захист авто від зносу і дрібних пошкоджень в результаті агресивних впливів навколишнього середовища: сміття, пилу, вологи, корозії, кислот, технічної солі і хімічних добавок.

Затребуваність і популярність рідкої гуми в автостайлінгу обумовлена ​​відсутністю необхідності розбирання автомобіля перед нанесенням покриття. Матеріал легко лягає на будь-які поверхні і деталі, не вимагаючи їх спеціальної підготовки і нанесення лакофарбових покриттів. Автофарба не має різкого запаху і швидко сохне.

Серед основних переваг прогумованої фарби варто назвати наступні:

 • швидкість і легкість нанесення;
 • захист кузова від корозії і дрібних пошкоджень;
 • прийнятна ціна;
 • термостійкість;
 • стійкість до впливу несприятливих зовнішніх факторів (вогкість, коливання температури, удари, стирання, вигоряння);
 • довговічність;
 • високий ступінь адгезії до будь-яких матеріалів;
 • хороші гідроізоляційні властивості;
 • різноманітність кольорів;
 • економічність;
 • простота демонтажу.

Багато застосовують прогумоване покриття як альтернативу фарбування кузова. Стабільно висока якість нанесення без стиків і переходів створює ідеально рівне покриття, що відрізняється можливістю локального ремонту, наприклад, у випадку ДТП (при обклеюванні плівкою доведеться переклеювати весь елемент кузова).

Сфера застосування рідкої автокраски

Приклад гумової автокраски У автостайлінга прогумована фарба застосовується для декорування або захисту всього автомобіля або окремих його частин (автомобільних дисків, радіаторів, бамперів, торпед, деталей інтер'єру). При цьому можливе як нанесення суцільного кольору, так і комбінацій декількох кольорів. Рідка гума для авто може бути матовою, глянсовою, флуоресцентної, мати металевий або перламутровий відтінок. Широкий колірний асортимент дозволяє використовувати як індивідуальні кольори, так і всілякі варіанти їх змішування з отриманням унікальних забарвлень.

На відміну від плівки, рідкою гумою можна покрити криволінійні деталі будь-якої складності (решітки радіатора, колісні диски, значки, деталі інтер'єру). Матеріал наноситься без присадок і клею. При цьому у разі необхідності він легко знімається без застосування спеціальних інструментів і засобів. Після видалення покриття не потрібно навіть мийка авто.

Рекомендації щодо використання гумової автокраски

Покриття наноситься на чисту знежирену поверхню в приміщенні з кімнатною температурою або на вулиці в теплу безвітряну погоду. Матеріал повинен сохнути самостійно - використання побутових і будівельних фенів або теплових гармат неприпустимо. Фарба легко запалюється, тому заборонено проводити фарбувальні роботи поблизу відкритого вогню. Для отримання якісного покриття матеріал наноситься в 2 - 5 шарів (залежно від виду та стану фарбованого елемента).


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях