Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 11:41:56

Renault зробить Koleos довше Nissan X-Trail

Компанія Renault не перестає цікавити офіційної та неофіційної інформацією про нових і підготовлювані зміни в семейсте кросоверів. Останні «витоку» відомостей про наступне покоління Koleos говорять про значне збільшення розмірів цього авто - вседорожник обжене по довжині Nissan X-Trail і стане семимісцевим.

Новий «Колеос» скористається платформою CMF, яка також застосовується в останніх Nissan Qashqai, X-Trail і в новинці Renault - пятиместном Kadjar. За інформацією сайту Motoring, французи сповна скористаються «модульностью» конструкції, що дозволяє швидко змінювати розміри кузова автомобіля і додадуть новинці майже 400 мм довжини. У такому випадку автомобіль виявиться більше «Ікс-Трейла» і стане ближче до D-класу.

Завдяки зростанню розмірів, кросовер спокійно зможе вміщати третій ряд сидінь, який, як очікується, буде доступний в якості додаткової опції. Незважаючи на те, що новинка по габаритах наблизиться до мінівену Espace, в компанії розраховують, що на продажу сімейного автомобіля новий «Колеос» не вплине.

Наступний Renault Koleos розробляється китайським підрозділом компанії. Випуск машини так само буде налагоджений в КНР. За попередньою інформацією, дебют новинки відбудеться в 2016 році, але до Європи машина добереться лише в 2017-му.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях