Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-01 18:10:48

Як виконати полірування фар своїми руками?

Зміст:

  1. Набір для полірування фар та інші засоби
  2. Полірування пластикових фар
  3. Опис процесу полірування автомобільних фар
  4. Поліровка фар зсередини

З плином часу і під дією різних факторів, потік світла, що випромінюється автомобільної оптикою, сильно зменшується. Покупка нового комплекту фар пов'язана з чималими фінансовими витратами, тому для відновлення попереднього вигляду автолінз торгівля пропонує достатній асортимент засобів. Поліровка фар своїми руками є темою, що освітлюється в даній статті. Для тих, кому ця проблема не дає спокою, пропонується придбати комплект Plastic Cleaner (з вказаними на ньому артикулом № 80183). Тут можна прочитати про технології його застосування, а також вивчити іншу корисну інформацію з даної теми.

Набір для полірування фар та інші засоби

Призначення спеціального комплекту компонентів складається в доданні презентабельного вигляду фасаду світлотехнічних виробів. Під впливом хімічних реагентів з полікарбонатною поверхні автомобільних фар зникнуть плями помутніння, жовтизна, подряпини. Подібні пакети не призначені для усунення дефектів, наявних на внутрішній поверхні підфарників.

 

У типовий набір, призначений для полірування пластикових фар, наприклад, від фірми Permatex, входять:

  • водостійкий наждачний папір, відрізняючий величиною зерна (5 пластин);
  • рідкий склад-відновник блиску;
  • серветка з фланелі;
  • засоби захисту для рук (латексні рукавички).

Всього лише 30-40 хвилин роботи - і зовнішній вигляд підфарників знову радує око. Орієнтовна вартість комплекту, розрахованого на обробку 2 лінз, становить близько 50 - 100 гривень.

Полірувальна паста для металів, різні хімічні склади для прозорого пластика (типу Perfect Shine) і багато іншого, - представлені на прилавках торгових мереж. При необхідності, знайти альтернативу, неважко.

Як відполірувати пластикову автомобільну світлотехніку самостійно?

Більшість іномарок оснащені фарами, зробленими з прозорого матеріалу - полікарбонату. Основа конструкції досить м'яка, тому боротьба з подряпинами, що відрізняються за глибиною і місцем розташування, є постійною проблемою автомобіліста.

Вплив несприятливих умов робить поверхню фар каламутною і сприяє появі жовтих плям. Набір для полірування фар є універсальним засобом для того, щоб світлова техніка знову почала забезпечувати ту яскравість світлового потоку, яка в ній закладена виробником.

Опис процесу полірування автомобільних фар

На прикладі використання комплекту Headlight Lens Restoration Kit, пропонується розглянути процес відновлення зовнішнього вигляду автомобільної оптики.

1. Попередні заходи.

Полірування пластикових фар починається з підготовки поверхні. Її необхідно вимити водою з додаванням автошампуня, призначеного для обробки пластику, а потім обсушити серветкою.

2. Уважний огляд світових лінз.

На чистій поверхні фар легко визначається ступінь ушкодження. Наявність подряпин є рекомендацією для застосування шліфувальної шкурки №1000. Відсутність глибоких рисок дозволить спростити процес, і взяти в роботу пластину з зернистістю 2000 одиниць. Це означає, що при усуненні дефекту, пов'язаного тільки з втратою прозорості, використовується наждачний шкурка №2000.

Слід мати на увазі, що полірування фар автомобіля, здійснювана за допомогою даного набору, глибокі механічні пошкодження - подряпини - не ліквідує. Для цього потрібні інші засоби, зокрема, більш груба наждачний папір.

Після огляду потрібно відібрати необхідні пластини наждачного паперу і замочити їх у воді.

Полірування пластикових фар своїми руками

3. Шліфування автомобільних фар.

Принцип роботи з абразивними матеріалом полягає в тому, що завжди потрібно починати з найбільш грубої шкурки. Після затирання ділянки з дефектами, спочатку необхідно звільнитися від пилу (за допомогою серветки). Потім переконатися в тому, що мета, поставлена на даному етапі - ліквідація найбільш глибоких подряпин, - досягнута.

По кроках, переходячи від меншого номера шліфувального паперу до більшого, використовується в роботі весь комплект.

4. Очищення поверхні плафонів дрібнозернистим абразивом.

Фінішне поліпшення поверхні завершується шліфуванням пластиною під номером 2500. Серветкою позбавляються від скупчень пилу і дрібних частинок пластика. Промокають лінзу і дають їй висохнути. Не потрібно лякатися того, що під час проведення шліфування оброблювана поверхня непрозора (полікарбонат має матовий відтінок).

5. Полірування зовнішньої площини автомобільних фар.

Завершальним етапом заходів є поліпшення прозорості за допомогою спеціального складу, растворяющего всі ті мікрочастинки, які залишилися від попередніх робіт. Він відновлює здатність оптики до пропускання світлового потоку.

Поліровка фар зсередини

Наскільки ретельно би не проводилася полірування зовнішньої поверхні автомобільних лінз, але якщо є внутрішні дефекти, плафони втрачають свою здатність до пропускання світла. Процес відновлення оптики зсередини досить складний, таку роботу краще довірити фахівцям.

Слідкуйте за станом свого автомобіля, протирайте його лінзи тільки чистою ганчіркою. По можливості, їздите акуратно. Тоді за таку операцію, як поліровка автомобільних фар, припадуть братися в рідкісних випадках.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях