Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 11:18:15

У Ліхтенштейні зробили 1090-сильний електричний суперкар Quant - F

Компанія NanoFlowcell AG з Ліхтенштейну оновила свій електричний суперкар Quant - F. В результаті апгрейда, електромобіль виявився на 165 к.с. могутніше першої версії і тепер ця машина здатна проїжджати на одному заряді близько восьми сотень кілометрів.

У березні цього року NanoFlowcell AG привезе на міжнародний автосалон в Женеві оновлений суперкар Quant - F. Максимальна потужність чотирьох електромоторів даного автомобіля перевищила віддачу силових агрегатів першої версії машини на 165 к.с і тепер вона досягає 1090 к.с. Крім цього в автомобіль встановили 2-ступінчасту автоматичну трансмісію.

Творці машини також попрацювали над карбоновим монококом, зазнали структурних змін. У автомобіля також з'явився активний задній спойлер, а запас ходу зріс з 600 до 800 кілометрів. Максимальну швидкість виробник не називає, проте відомо, що вона перевищує 300 км / год.

Електромотори Quant F живляться енергією від потокових акумуляторних батарей. В таких джерелах живлення енергія виробляється за рахунок реакції різнозаряджені електролітів і потім передається суперконденсаторам. Останні віддають електрику двигунам. При цьому рідини зберігаються у двох окремих баках по 250 літрів кожен.

Виробник повідомив, що нинішню версію електромобіля можна використовувати на дорогах загального користування, однак інтер'єр ще потребує деяких доопрацювань. Ліхтенштейнці планують провести краш-тести новинки в Німеччині та США.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях