Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 12:16:51

Mazda відмовиться від семимісного компактвена на догоду кроссоверам

Японська компанія незабаром зупинить виробництво семимісного компактвена Mazda 5. Модель стала «жертвою» набирають популярність п'яти- і семимісних кросоверів зразок Nissan Qashqai і X-Trail. Британські представники компанії підтвердили, що безпосереднього наступника у «п'ятірки» не буде.

Кросовери продовжують набирати популярність у всіх сегментах. Це підтверджується, зокрема і недавнім дебютом «брата» Nissan Qashqai в особі Renault Kadjar, а також наміром «Рено» випустити модель, подібну X-Trail, незважаючи на наявність нового мінівена Espace. У той же час колишні популярні представники класу сімейних авто поступово здають позиції на європейському ринку.

За інформацією британського видання Autocar, яке посилається на офіційну відповідь представників компанії Mazda, семимісна «п'ятірка» незабаром буде знята з виробництва без продовження родоводу. Точних термінів британці не називають, проте стверджують, що після того, як складські запаси машин будуть розпродані, заводські потужності будуть поступово переведені на випуск більш популярних моделей.

В Україні Mazda 5 раніше була представлена з бензиновим дволітровим мотором потужністю 144 к.с. і п'ятиступеневим автоматом. У 2011 році дана модель посіла третє місце в сегменті сімейних машин нашого щорічного голосування «Народний вибір».


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях