Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 11:11:24

Magna Steyr розробила двомісне гібридне купе

Австрійська Magna Steyr, що спеціалізується на виробництві різних автокомпонентів і випуску автомобілів за контрактом (чи то пак інших марок), досить несподівано представила нову модель власної розробки. Та яку - це двомісне купе Mila Plus з гібридною силовою установкою, світова прем'єра якого відбудеться на автошоу в Женеві.

Отже, двоє дверей, два місця і алюмінієва конструкція під усім цим. Цікаво, що прямо в неї інтегровані батареї гібридної системи, що підвищують, як кажуть розробники, жорсткість архітектури. Між тим маса двухдверкі перевалила за 1500 кг (1520 кг, якщо точніше).

Везуть все це бензинова трійка і відразу два електромотори, по одному на кажой осі. Повних ТТХ у нас поки немає, зате є цифри по динаміці - в гібридному режимі до 100 км / год модель прискорюється за 4,9 секунди. При цьому на електротаяге Mila Plus здатна розігнатися з нуля до 80 км / год всього за 3,6 с. Що до запасу ходу, то зелених кілометрів новинка проїжджає близько 75, а загальний пробіг без дозаправки становить близько 500 км.

У Magna Steyr обіцяють налагодити серійний випуск купе через два-три роки - подивимося, що за звір такий ...


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях