Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 12:02:11

Корейці розробили новий надміцний сплав для автомобілів

У Південній Кореї створений новий вид сталі, міцність якого порівнянна з титаном, при цьому його вартість у кілька разів нижче. Вчені Університету науки і технології в Пхохані стверджують, що новий сплав можна виготовляти на існуючому обладнанні і застосовувати в кузовних деталях машин.

Південнокорейські вчені опублікували результати свого дослідження в журналі Nature. У статті стверджується, що розроблений легований сплав з додаванням алюмінію і нікелю володіє високими показниками гнучкості, міцності і в той же час цей метал легше і дешевше аналогів, які зараз використовуються в автопромі.

Корейці впевнені в тому що їх розробка знайде застосування в масовому виробництві вже в найближчому майбутньому, хоча і не називають ніяких орієнтовних цифр. Перед початком використання сплаву в автомобільній промисловості, вченим необхідно вирішити проблему з окисленням металу. За словами авторів розробки, звичайні силікатні антикорозійні покриття для традиційної стали не підходять для обробки нової марки металу.

На сьогоднішній день автовиробники поступово знижують кількість сталі в конструкції автомобілів, віддаючи перевагу легким матеріалами, зокрема - алюмінію і карбону. За прогнозами німецьких фахівців з компанії MAI Carbon, у найближчому майбутньому вуглепластик може подешевшати на 90 відсотків. Це можливо при максимальній автоматизації виробничих процесів. У такому випадку сталеві та алюмінієві конструкції в автомобілях можна буде частково замінити більш дешевим матеріалом, без шкоди загальної вартості транспортного засобу.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях