Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 14:51:04

Допомога

Ви можете повідомити нам про виниклу проблему або внести власні пропозиції.

Як додати фотографію?

Ви можете додати 8 фотографій до свого оголошенню. Вони повинні бути зроблені в горизонтальному положенні і мати хорошу якість. Фотографії несуть у собі максимальну інформацію про автомобіль допоможуть покупцеві зробити свій вибір на вашу користь.

За допомогою спеціального дроту скиньте фотографії з носія на комп'ютер. Переконайтеся, що вони мають розмір не більше 3500Кб і ширину в 1024пкс. Якщо параметри перевищують допустимі значення, скористайтеся графічним редактором і відкоригуйте їх.

Перейдіть по виносці «додати фото». Натиснувши на кнопку «огляд», відкрийте для себе можливість перегляду знімків. Виберіть бажані фото і натисніть «відкрити». Ваші фотографії додалися до оголошення.

Редагування фотографій і їх видалення.

Для можливості управління своїм оголошенням, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Кожного разу після того, як ви введете свої логін і пароль, ви будете потрапляти в розділ «моя стоянка».

Для того, щоб прибрати оголошення з публікації або зовсім його видалити, перейдіть за відповідними посиланнями.

Щоб редагувати своє оголошення, а зокрема мати можливість управління додаються до нього фотографіями, також перейдіть по потрібному посиланню.

Якщо у вас все-таки залишилися невирішені питання, оперувати повідомлення нам, зі вкладеною в ньому посиланням на ваше оголошення.

Питання та пропозиції, що вимагають звернення на підтримку.

Є нюанси, які ви не зможете вирішити самостійно, а саме:

- Відсутність марки автомобіля, оголошення про який ви розміщуєте;

- Відсутність регіону, в якому ви проживаєте і плануєте продаж автомобіля.

При виникненні таких проблем звертайтеся, будь ласка, безпосередньо до нас. У тому випадку, якщо ви виявили на нашому сайті граматичні та інші помилки, так само звертайтеся до нам з пропозиціями про поправки та інших додатках.

Ми щиро вдячні вам за участь у розвитку нашого ресурсу.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях