Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-01 16:08:52

Вії на фари - недорогий метод оновлення дизайну автомобіля

Подібно до того як оригінальна зовнішність людини допомагає йому виділитися в натовпі собі подібних, так і елементи тюнінгу автомашини сприяють оновленню звичного способу транспортного засобу. При цьому навколишні наказують власнику агрегату своєрідний підхід і неординарний художній смак. Вії на фари своїми руками є модним елементом декору. До експлуатаційними характеристиками автомобіля відносини вони не мають. Однак за допомогою кращих зразків продукції легко додають зовнішності машини самі різні «людські» вирази: сердитість, лукавість, підступність, кокетливість, інші.

Вії на фари: критерії покупки

У зв'язку невисокої вартості автомобільних накладок, вони вибираються за принципом естетичної привабливості і під певну марку. У продажу є вироби - основи, які необхідно згодом пофарбувати під колір автомашини, або - повністю готові екземпляри. Їх залишається закріпити в потрібному місці за допомогою скотча або клею.

Особливо цінними екземплярами вважаються вироби, не тільки акцентуючи увагу на автомобільні ліхтарі, але і створюють певний настрій.

Що являють собою вії на фари?

Елементи автомобільного екстер'єру є нічим іншим, як пластиковими накладками, які за допомогою скотча, герметика або спеціального клею, закріплюються по верхньому краю (або всьому контуру) «очниць» автомобіля. Не представляє ніяких складнощів спосіб монтажу по місцю. Одним помахом руки можна швидко позбутися від обридлого елемента.

Торгівля представляє достатній вибір найрізноманітніших форм, кольорів, фактур і матеріалів.

В якості основи інсталяції виступають листи:

  • склопластику;
  • ORACAL №970, №951 та інші;
  • полівінілхлориду.

При бажанні проявити себе творчою людиною, можна зробити вії на фари автомашини своїми руками, варто лише запастися пластиковою плівкою та канцелярськими пристосуваннями (маркером для пластику, ножицями, лінійкою).

Спочатку виробляють завмер автомобільних ліхтарів, а потім вирізують найбільш привабливу для себе конфігурацію. Благо, що безліч варіантів модних ідей можна скопіювати з картинок, розміщених на сторінках інтернет-магазинів. Або пройтися по торгових точках і запам'ятати (або сфотографувати на телефон) найбільш сподобалися екземпляри.

Способи кріплення

Жіночий варіант війок У зв'язку з тим, що поверхня оптичних приладів піддається механічній дії летять назустріч потоків вологи, уламків гравію, крижинок та іншого, - найбільш завбачливі автолюбителі рекомендують скористатися 2 способами одночасно: клеєм (герметиком) і скотчем.

Деякими особливостями відрізняється монтаж війок для фар автомобіля, виготовлених зі склопластику. Світлооптика попередньо оклеивается паперовим скотчем. У поліефірної смолі просочують шматочки скловолокна №300, а потім в декілька шарів їх накладають на раніше приклеєний скотч. У міру висихання, конструкція приймає відповідну форму, після чого її легко відокремити від паперового скотча.

Далі йдуть традиційні процедури підготовки та косметичної обробці: шпаклівка, вирівнювання наждаковим бруском, грунтовка, фарбування, лакування. Залежно від смаку і майстерності, оформити «очниці» автомобіля можна в колір всього агрегату, або підібрати контрастний колір. Другий варіант буде сприяти тому, що оригінальна оптика агрегату стане об'єктом пильного інтересу у всіх перехожих.

Світлодіодні автомобільні війки на фари

Окрему нішу займають така продукція, як світлодіодна інсталяція для ліхтарів автомашини. Як зрозуміло з назви, від традиційного аксесуара вона відрізняються наявністю напівпровідникових елементів з електронними переходами. Особливо ефектно накладка виглядає в нічний час доби.

Світлодіодні вії на фари У залежності від марки автомобіля, виробника і матеріалів, використовуваних при виготовленні інсталяції, ціни варіюються від 100 грн. за застосування вологозахистом стрічки від Advanta Extreme до 35 000 грн. від фірми MOBIS, наприклад, за виріб Hyundai Elantra MD.

Найбільш популярною технікою є світлодіодні вії на фари від таких брендів як EX-LED (Корея), DEPO (Тайвань) , SAEWON (Корея) та інших.

Народні умільці за допомогою світлової диодной стрічки RGB типу №3250 (100 шт / м) або №5050 (60 шт / м), а також прозорого герметика , пристосувалися своїми руками оформляти контури автомобільних ліхтарів. При такому підході вартість власноруч виготовленою інсталяції для автомобіля обходиться власнику в межах 70-100 грн.

Міняйтеся самі, вдосконалюйте зовнішність особистого транспортного засобу, а недорогі накладки для фар в цій справі вам прекрасно допоможуть.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях