Войти / Регистрация
Добавить объявление

Автохімія

Як відомо, хіміками не народжуються. Навіть стають ними далеко не всі. Проте сучасний автомобіль вимагає ретельного догляду як за своєю зовнішністю, так і за внутрішніми вузлами і агрегатами, а для цього необхідна якісна автохімія, розбиратися в якій більш-менш повинен кожен поважаючий себе автомобіліст. Зрозуміло, що всі заумні пізнання відразу не прийдуть, але на перший випадок (а також, на другий, третій, п'ятий і десятий) існують досвідчені водії, давно і багато разів перевірили продукцію різних фірм власним дослідним шляхом.

На сторінках сайту ви зможете знайти будь-яку цікаву для вас інформацію щодо грамотного догляду за зовнішністю машини і обслуговування його внутрішніх "органів". Ви дізнаєтеся, що з себе представляють ті чи інші хімічні склади, для чого вони призначені, як ними користуватися і які різновиди хімії існують. Метою і досягненням цих знань стане здатність відрізняти і обслуговувати свій автомобіль на досить високому і професійному рівні, не маючи спеціальної освіти. Загалом, не потрібно мати під рукою Менделєєва або самому ставати їм - досить уважно ознайомитися з необхідними розділами і врахувати всі існуючі рекомендації бувалих автомобілістів, які накопичили значний досвід.

Кузов, салон і різні системи

Щоб не заблукати в широкому виборі, розкид цін і конкретних застосувань, на сторінках сайту зібрана інформація про найбільш ефективних видах автомобільних миючих засобів, різних примірниках автокосметики, паливних і масляних присадок. І дійсно, навіщо панічно шукати щось необхідне, коли все вже давно знайдено і відсортовано - залишається лише вміло скористатися перевіреними рекомендаціями. Дізнавшись багато нового, ви ніколи не переплутаєте автомобільний шампунь для кузова з полиролем або піною по догляду за внутрішнім оздобленням своєї машини.

Вибрати якісну паливну присадку, стабільно і добре очищає паливну систему автомобіля теж стані набагато простіше. Ви дізнаєтеся всі мінуси і плюси їх застосування, зорієнтуєтесь у фірмах і цінах, як і подальших наслідки, не наступаючи самостійно на одні й ті ж граблі.

2015-06-01 15:49:35
Гумова автомобільна фарба Серед усіх видів фарбування автомобіля останнім часом увагу автолюбителів завойовує фарбування авто гумовою фарбою. Ця новинка, відносно недавно з'явилася на ринку фарб і покриттів для авто, вже знайшла своїх шанувальників. Гумова фарба для автомобіля - це універсальне сучасне покриття з широкою областю застосування, яке успішно використовується в автотюнінгу,...

2015-06-01 18:05:50
Чим відрізняється антифриз від тосола і що краще? Кожен досвідчений автомобіліст знає, що повноцінна працездатність двигуна машини може бути забезпечена тільки при використанні тосола або антифризу. Спеціальні охолоджуючі рідини не тільки в кілька разів продовжують термін служби комплектуючих деталей мотора, але й забезпечують їх нормальне функціонування. Від їх якості багато в чому залежить...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях