Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 12:12:47

Автомобілі Volvo будуть закликати дозаправщиків

У компанії Volvo ведеться розробка системи «розумного» паливного бака. Він зможе самостійно викликати машину з дозаправкою через смартфон водія. При цьому власникові «голодного» транспортного засобу не обов'язково знаходиться поруч з авто - електроніка все зробить без участі людини.

Шведські автомобілі можуть стати самостійнішими. За інформацією британської Daily Mail, компанія Volvo почала розробку концептуальної системи заправки - коли в баку машини залишиться низький рівень палива, електроніка самостійно відправить запит в найближчий сервісний центр. Після цього до автомобіля попрямує дозаправщик, який отримає доступ до бензобаку завдяки електронному кодом.

З такою технологією необхідність присутності власника ТЗ відпаде - заправка відбудеться без його участі, а гроші, по всій видимості, будуть списані з банківської карти. Британці припускають, що таким чином «Вольво» буде допомагати водіям, які опинилися далеко від АЗС і не можуть викликати допомогу. З іншого боку подібна функція може стати марною, оскільки додаток Volvo On Call вже зараз можна використовувати для виклику допомоги зі смартфона.

У самій компанії поки не поширюються про цю систему. Глава відділу розробок Volvo Клас Бендрик, не підтвердив, але і не спростував інформацію про серійного запуску технології. Він зазначив, що сучасні засоби зв'язку здатні використовувати будь-які послуги, у тому числі найнеймовірніші.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях