Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 14:49:51

Авторинок Києва - місце розташування з координатами на карті, дні і час роботи.

Назва: Адреса: Місткість: Дні і час роботи:
Авторинок "Центральний" м.Київ, вул. Столичне Шосе, 104 легкових 4000
вантажних 900
Четвер -
Неділя 5.00-15.00

 

Продаєте автомобіль в терміновому порядку? Купуєте? Ви в Києві, а де розташований авто ринок Києва , не маєте поняття? Наш сайт допоможе знайти його без утруднень.

 

Якщо Ви - продавець, то додати оголошення за допомогою форми нашого сайту буде надзвичайно просто і швидко. Якщо ж маєте бажання обзавестися автомобілем, то згодиться і розділ « Авторинок Київської обл ». Для більш легкого і точного пошуку наведена карта, в онлайн-режимі, за якою можна дізнатися точний адресу , подивитися орієнтири, за якими можна пройти або проїхати до авто-ринку. Ви також дізнаєтеся графік його роботи.

Якщо цікавить авто з пробігом, дані про кілометраж ми вам теж надамо по будь-якому потрібному вам авто. Завдяки нашому веб-ресурсу ви значно скоротите час пошуку, не проводячи обхід автосалонів і, що не менш важливо, не переплачуючи. Якщо ви шукаєте авто з пробігом, але не тільки в Києві, але й інших районах, які більш близькі до вашого місця розташування, за допомогою опції пошуку ви можете знайти гідну модель в потрібному вам розташуванні. Крім цього, ви можете дізнатися інші наявні параметри і характеристики по будь-яких позицій, що зробить пошук машини найбільш оптимальним і зручним.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях