Войти / Регистрация
Добавить объявление
2015-06-02 14:16:49

Авторинок Чернігова - місце розташування з координатами на карті, дні і час роботи.

                             

Назва: Адреса: Місткість: Дні і час роботи:
Авторинок "Чернігів Авто Ринок" м.Чернігів, пр. Миру, 231 в районі обласного МРЕВ 500 суботу,
неділю 8.00-16.00

 

Продаєте автомобіль в терміновому порядку? Купуєте? Ви в Чернігові, а де розташований авто ринок Чернігова , не маєте поняття? Наш сайт допоможе знайти його без утруднень.

 

Якщо Ви - продавець, то додати оголошення за допомогою форми нашого сайту буде надзвичайно просто і швидко. Якщо ж маєте бажання обзавестися автомобілем, то згодиться і розділ « Авторинок Чернігівської обл. ». Для більш легкого і точного пошуку наведена карта, в онлайн-режимі, за якою можна дізнатися точний адресу , подивитися орієнтири, за якими можна пройти або проїхати до авто-ринку. Ви також дізнаєтеся графік його роботи.

Якщо цікавить авто з пробігом, дані про кілометраж ми вам теж надамо по будь-якому потрібному вам авто. Завдяки нашому веб-ресурсу ви значно скоротите час пошуку, не проводячи обхід автосалонів і, що не менш важливо, не переплачуючи. Якщо ви шукаєте авто з пробігом, але не тільки в Чернігові, але й інших районах, які більш близькі до вашого місця розташування, за допомогою опції пошуку ви можете знайти гідну модель в потрібному вам розташуванні. Крім цього, ви можете дізнатися інші наявні параметри і характеристики по будь-яких позицій, що зробить пошук машини найбільш оптимальним і зручним.


Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях