Войти / Регистрация
Добавить объявление

Кузов автомобіля

Зустрічають, як говориться, по одягу. Кожен день ми розглядаємо чимало різних автомобілів на дорогах великих і малих міст. Причому, ми не бачимо їх ходову частину, не розглядаємо мотор кожної машини, але неодмінно і безумовно зупиняємо погляд на зовнішності, а конкретно, на кузові. Саме кузов автомобіля та сама одежинка, по якій ми його зустрічаємо. Різноманітність форм і фарб вносить чимало деякий безлад, що вимагає негайного звіту за видами та класами.

Класифікація кузова

Найпоширенішими видами на даний момент часу сміливо можна назвати три чотири основних види кузова:

 1. Седани.
 2. Хетчбеки.
 3. Універсали.
 4. Позашляховики.

Крім цих основних існують і інші, рідше зустрічаються типи:

 1. Фургони.
 2. Мінівени.
 3. Пікапи.
 4. Купе.

Є і зовсім рідкісні, але не менш красиві зовнішні форми автомобілів:

 1. Фастбека (до речі, часто плутають або з універсалами, або з хетчбеком).
 2. Ландо.
 3. Кабріолети.
 4. Лімузини.

І вкрай рідко в сучасному автомобільному будові можна побачити воістину шедевральні:

 1. Броги.
 2. Родстери.
 3. Спайдери.

Як ви бачите, різноманіття зовнішніх відмінностей чимале і в кожного свої відмінні риси не тільки в контурах, а й в аеродинамічних властивостях, і в способі виготовлення, і в застосовуваних матеріалах. За кузовом будь-якої конфігурації необхідно стежити і ретельно доглядати, як людина доглядає за своєю зовнішністю і / або верхнім одягом, щоб вони довго зберігали пристойний і охайний вигляд.

Все це здійснимо, якщо знати, з яких матеріалів виготовлений кузов, які кошти і технології ремонту до них застосовні. Визначити всі нюанси допоможуть різні інформативні статті, в яких досить детально і пунктуально описані всілякі способи догляду та реанімації зовнішності автомобілів.

Ремонт кузова машини не таке вже просте заняття і підходити до нього треба з усією обережністю і докладність, інакше похибок не уникнути. Та структура оболонки не так проста, бо в неї входить як метали, так і пластмаси, і полімери, різні лаки, фарби та інші покриття, що вимагають детального розгляду.

2015-06-01 17:54:37
Антикорозійна обробка кузова автомобіля Головним ворогом автомобільного кузова є корозія металу - його руйнування під впливом фізичних і хімічних факторів навколишнього середовища. І, незважаючи на те, що антикорозійна обробка кузова і днища в обов'язковому порядку здійснюється виробником авто, багато автовласників намагаються додатково захистити метал від корозії. Для цього проводиться...

2015-06-02 11:06:24
Готуємо автомобіль до фарбування Необхідність фарбування автомобіля виникає у багатьох автовласників. Фарбування часто потрібно уживаним машинам або машинам після ДТП, коли крім технічного ремонту, може знадобитися ще й оновлення лакофарбового покриття. Новачки в таких випадках частіше звертаються до фахівців. А для професіоналів та автолюбителів зі стажем підготовка до фарбування автомобіля -...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях