Войти / Регистрация
Добавить объявление

Авто світло та скло

Всякий дивак знає, що здорова людина з дитинства сприймає цей світ за допомогою зору і тільки потім іншими почуттями. Ми щось підсвічуєм, щоб бачити, встановлюємо скло, які захищають і дозволяють нам спостерігати за навколишнім світом. Автомобіль зовсім не виняток. Тут теж існує багато світлових приладів, багато скла, що огороджує нас від вітру, дощу та холоду. Автомобільна світлотехніка настільки різноманітна, що новачкові буде зовсім непросто зорієнтуватися, хоча ... Саме так і можна відрізнити новачка, який скаже: "ну фари, як фари" або "звичайне скло - нічого особливого".

Тим часом автомобільне стекло буває зовсім різне як по процесу виготовлення, так і в області застосування. Те ж саме стосується всієї автомобільної оптики - фар, ходових вогнів, стоп-сигналів, габаритних вогнів, покажчиків поворотів і всього внутрішнього освітлення машини. Якщо не мати хоча б часткового уявлення, як все це влаштовано або в необхідний момент не одержати можливості ознайомитися з конкретним питанням, то в подібні нетрі навіть нема чого потикатися.

Все, що світить і через що світить

Навіть базових знань про скло буває недостатньо, щоб самостійно його поміняти вдома, а що говорити про заміну стекла в автомобілі ... Як поводитися з тріщинами, що загрожує водієві за тонування стекла і як уникнути замутнения покриття фар - про все це та багато іншого можна прочитати на сторінках нашого сайту. Тут ви знайдете інформацію про різні новинки, поради та рекомендації автомобілістів з великим стажем і досвідом володіння транспортними засобами.

Прочитавши масу корисної інформації ви запросто зможете змінити тріснуте скло або відполірувати потьмянілі фари вашого автомобіля, не заїжджаючи в спеціалізований сервіс, де з вас обов'язково зажадають енну суму грошей за роботу. Тут ви знайдете відповідь на будь-яке питання, що стосується всього скляного й освітлення у вашій машині. Грамотні і досвідчені автолюбителі роками збирали знання і готові тепер поділитися своїм багатим досвідом з вами.

2015-06-01 16:08:52
Вії на фари - недорогий метод оновлення дизайну автомобіля Подібно до того як оригінальна зовнішність людини допомагає йому виділитися в натовпі собі подібних, так і елементи тюнінгу автомашини сприяють оновленню звичного способу транспортного засобу. При цьому навколишні наказують власнику агрегату своєрідний підхід і неординарний художній смак. Вії на фари своїми руками є модним елементом...

2015-06-01 18:10:48
Як виконати полірування фар своїми руками? Зміст: Набір для полірування фар та інші засоби Полірування пластикових фар Опис процесу полірування автомобільних фар Поліровка фар зсередини З плином часу і під дією різних факторів, потік світла, що випромінюється автомобільної оптикою, сильно зменшується. Покупка нового комплекту фар пов'язана з чималими фінансовими витратами,...

Срочные объявления
ВАЗ 21213 за 3500 $ в Харьков
Мы в социальных сетях